Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych
Dnia 5 kwietnia 2022 nasza szkoła była organizatorem Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Gospodarze okazali się niegościnni i wygrali zawody drużynowe w kategorii dziewcząt i chłopców.

W drużynie dziewcząt startowały: Wiktoria Makohon, Natalia Nosol, Stefania Myszka, Natalia Hoerster, Nikola Cichoń, Joanna Smuszowicz, Anna Kudla, Joanna Czerner, Paulina Tkocz, Angelika Hampf, Michaela Friese, Nikola Northof. W drużynie chłopców brali udział: Daniel Magura, Maksymilian Lepich, Bartłomiej Piechal, Sebastian Składny, Jakub Piechal, Mateusz Kaczmarczyk. Indywidualnie w kategorii dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu 3 miejsce w roczniku 2005 – 2006 zajęła Wiktoria Makohon, IV miejsce Natalia Nosol, V miejsce Stefania Myszka, uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Województwa.

W kategorii dziewcząt z rocznika 2002, 2003 i 2004 II miejsce zdobyła Anna Kudla, III miejsce Joanna Czerner, czwarta była Paulina Tkocz zdobywając prawo startu w Mistrzostwach Województwa.

W kategorii chłopców rocznika 2002, 2003 i 2004 wygrał Daniel Magura natomiast Maksymilian Lepich zajął 2 miejsce, a Sebastian Składny był piąty. Ponadto w kategorii chłopców rocznika 2005 – 2006 Bartłomiej Piechal zajął 3 miejsce, a Jakub Piechal IV miejsce. Wszyscy zawodnicy wskazani powyżej również zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Województwa.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!
Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy