Mistrzostwa Województwa w Szachach on-line

Mistrzostwa Województwa w Szachach on-line

W dniach  24 i 25 listopada zostały rozegrane Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach on-line. W pierwszy dzień zawodów zostały przeprowadzone eliminacje (w grupach) natomiast w drugi dzień zawodów finały. Klasyfikacja indywidualna była ustalana na podstawie tabeli wyników ze strony chess.com na której były organizowane rozgrywki. Natomiast w klasyfikacji drużynowej wzięto pod uwagę sumę punktów 4 najlepszych zawodników z danej szkoły.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1tbe. Byli to: Sara Młynarz, Wiktoria Schreier, Bartosz Szafrański oraz Kacper Kamiński. W klasyfikacji indywidualnej Open najlepsze miejsce (17) zajął Kamil Kamiński. Trzeba podkreślić, że łącznie w zawodach wzięło udział 97 zawodników. W klasyfikacji Drużynowej nasza drużyna zajęła 13 miejsce w województwie. W powiecie kędzierzyńsko – kozielskim uplasowaliśmy się na 2 miejscu.

Serdecznie gratulujemy wyników. Jest to ogromne osiągnięcie. Tym bardziej, że Nasi uczniowie są w pierwszej klasie. Mają ogromny potencjał, który na pewno w najbliższych latach zaowocuje jeszcze większymi sukcesami.
Wielkie brawa!

Iwona Winkiewicz