„Połącz się z UE Katowice”

„Połącz się z UE Katowice”

Szanowni Państwo,

W tym roku otwieramy nasze łącza za pomocą platformy Google Meet dla wszystkich kandydatów. „Połącz się z UE Katowice” to hasło naszego wydarzenia, które będzie trwać od 19 do 23 kwietnia. Kandydaci będą mogli spotkać się ze swoimi przyszłymi wykładowcami, wziąć udział w rekrutacyjnym Q&A, ciekawych webinariach w języku polskim i angielskim oraz poznać obecnych studentów. Dla wygody uczniów wszystkie spotkania w sprawie studiów I stopnia odbywać się będą od godz. 16:00.

Poniżej załączam link do wydarzenia:

https://meet.google.com/kun-rexv-oru

Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy dołączyć kilka minut przed planowanym wydarzeniem. Uczniowie mogą uczestniczyć w dowolnej liczbie spotkań. Można posiadać konto e-mail w dowolnej domenie.

W załączeniu przesyłam program wydarzenia.

Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej, na Facebooku za oraz dystrybuowanie wiadomości wśród uczniów (nie tylko maturzystów) podczas zdalnych lekcji.

Na naszym wydarzeniu na Facebooku można śledzić wszystkie informacje oraz poznać naszych wykładowców również od „kuchni”.

Link do naszej strony wraz z newsem o Tygodniu Otwartym znajduje się tutaj: https://www.ue.katowice.pl/uczelnia/aktualnosci/article/tydzien-otwarty-uniwersytetu-ekonomicznego-w-katowicach.html

W razie dodatkowych pytań pozostaje do dyspozycji.

Połącz się z UE Katowice!

Konrad Bilski
Koordynator ds. Promocji Krajowej i Współpracy ze Szkołami
Biuro Zarządzania Dydaktyką
tel. +48 32257-7014

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
1 Maja 50, 40-287 Katowice
www.ue.katowice.pl | Facebook | Instagram | Twitter | Youtube | LinkedIn | Snapchat