Spektakularny sukces ekonomistek z Zespołu Szkół nr 1 w wojewódzkim etapie ogólnopolskiej Olimpiady ZUS-owej

Spektakularny sukces ekonomistek z Zespołu Szkół nr 1 w wojewódzkim etapie ogólnopolskiej Olimpiady ZUS-owej

05.03.2024 r. w gmachu Politechniki Opolskiej odbył się wojewódzki etap jubileuszowej X Olimpiady ,,ZUSowej”-,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, w którym III miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół nr 1,,Budowlanki”: Katarzyna Grela, Julia Plottek, Michaela Tomeczek.

Do II wojewódzkiego etapu zakwalifikowały się 333 najlepsze zespoły z całej Polski. Olimpijczycy zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru składającym się z 25 pytań. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale także refleksem, bowiem drugim, po liczbie zdobytych punktów kryterium jest czas rozwiązania arkusza testowego.

Gratulujemy!