Uczennice szkoły branżowej zakończyły szkolenie kosmetyczne

Uczennice szkoły branżowej zakończyły szkolenie kosmetyczne

W miniony weekend, dla uczennic klasy III FW odbyło się szkolenie „Podstawy stylizacji paznokci hybrydowych i żelowych z elementami zdobienia”. Zajęcia poprowadziła pani Aleksandra Hulak, właścicielka salonu Kosmetycznym „ZAMALOWANE” będąca dyplomowaną instruktorką stylizacji paznokci. Uczestniczki szkolenia poznały materiały i techniki zdobienia paznokci oraz tajniki stylizacji paznokci.  Warsztatowa część szkolenia poprzedzona była wiedzą teoretyczną, jak należy  dbać na co dzień  o dłonie i paznokcie naturalne i sztuczne. Ponadto zajęcia stały się okazją do poznania najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Szkolenie zostało zorganizowane w ramach współpracy OHP  z Zespołem Szkół nr 1,  z inicjatywy Młodzieżowego Centrum Kariery.

Joanna Kaliszewska
Elżbieta Bartoszek