Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Po ponad dwóch miesiącach wakacji rozpoczęliśmy dziś w Budowlance nowy rok szkolny 2023/2024. Po raz kolejny – wyjątkowy. Tym razem ze względu na „podwójny rocznik” młodzieży, a w związku z tym wyjątkowo dużą liczbę klas pierwszych. Uroczysta inauguracja wraz ze ślubowaniem klas pierwszych odbyła się o godzinie 9. na szkolnym boisku, gdzie wszystkich przybyłych uczniów i nauczycieli witała wraz ze swoimi zastępcami oraz panią kierownik pani Dyrektor Ewelina Kowaś. Gościem tego szczególnego dnia był pan wicestarosta Józef Gisman, który również skierował do wszystkich kilka życzliwych słów.

A zatem – niech ten nowy rok szkolny przyniesie wszystkim uczniom i nauczycielom wiele sukcesów i dobrych doświadczeń!