Wielka Powtórka z Historii – 26 marca 2021 r.

Opolski Kurator Oświaty wraz z Instytutem Historii Uniwersytetu w Opolu zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, szczególnie tych, którzy zdają egzamin maturalny z historii oraz uczestników Olimpiady historycznej do udziału w Wielkiej Powtórce z Historii.

Tegoroczna IX edycja Wielkiej Powtórki z Historii, z uwagi na pandemię, przeprowadzona będzie w trybie on-line przy pomocy usługi Microsoft Teams.

Hasło przewodnie brzmi „Słodkie słowo wolność.” Walka o prawa człowieka na przestrzeni dziejów.

Organizatorzy ze swojej strony zapewniają szereg bardzo ciekawych wykładów prowadzonych przez kadrę naukową Instytutu Historii Uniwersytetu Opolskiego

Warunkiem uczestnictwa w wykładach jest zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 24 III 2021 r.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Po zarejestrowaniu, na adres mailowy uczestnika zostanie wysłany link do spotkania w aplikacji Microsoft Teams, za pomocą którego uczestnik będzie mógł wziąć udział w wykładach. Spotkanie będzie można rozpocząć w przeglądarce internetowej lub bezpośrednio w aplikacji Microsoft Teams.

Przed „Powtórką” jej uczestnicy będą mogli pobrać materiały wykorzystywane w trakcie warsztatów i prelekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy:

Sprawy merytoryczne: joanna.porucznik@uni.opole.pl

Sprawy techniczne: mwasowski@kuratorium.opole.pl