Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach serdecznie zaprasza młodzież naszej szkoły na Dzień Otwarty online „Połącz się z UE Katowice” 10 marca od 9:00 do 18:10, podczas którego nie zabraknie ciekawych tematów związanych z biznesem, ekonomią, gospodarką, informatyką, komunikacją czy zarządzaniem.

Można w dowolnym momencie włączyć się i wybrać interesującą dla siebie prelekcję, która ułatwi  wybór kierunku studiów. Ponadto uczniowie będą mogli spotkać się z pracownikami rekrutacji, porozmawiać o przyjęciach na studia, wyjazdach zagranicznych. Będzie również okazja do poznania organizacji studenckich.

Data: 10 marca od 9:00 do 18:10 

Miejsce: konto na Facebooku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach: https://www.facebook.com/UniwersytetEkonomicznywKatowicach