X Powiatowy Konkurs Recytatorski

Kędzierzyn-Koźle, 6XI 2020

Wyniki X POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO organizowanego przez Zespół Szkół nr 1 oraz Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

Konkurs w tym roku odbył się w sposób zdalny.

Jury  w składzie:

• Agata Bryłka – metodyk języka polskiego, nauczycielka języka polskiego w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu;
  • Rafał Pulkowski – właściciel i producent Studia-2K, dziennikarz Nowej Gazety Lokalnej
  • Iwona Seminowicz – nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze w Zespole Szkół nr1 w Kędzierzynie-Koźlu

oceniało nagrania audio-wideo , na których uczestnicy prezentowali utwory Wojciecha Młynarskiego oraz zadecydowało o kolejności zajmowanych miejsc w Konkursie przez uczestników. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

• Recytacja – uczniowie szkół ponadpodstawowych.
 Izabela Kulczyńska II LO K-Koźle I
Klaudia Ledwoch ZS1 K-Koźle II
Michał Thomys ZS1 K-Koźle III
Wiktoria Obielak ZS1 K-Koźle III
  • Śpiew – uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Dominika Piekielny II LO K-Koźle I
Wiktoria Malik ZS1 K-Koźle II
Oliwia Zalewska ZS3 K-Koźle III
  • Śpiew – uczniowie szkół podstawowych.
Natalia Piekielny PSP nr 5 K-Koźle I
Dominik Komander PSP w Starym Koźlu II
Nikola Brewka PSP nr 5 K-Koźle III

W przyszłym tygodniu do szkół zwycięzców zostaną dostarczone dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.