Zmarła Pani Krystyna Tyka, wieloletni pedagog ZS nr 1

Zmarła Pani Krystyna Tyka, wieloletni pedagog ZS nr 1

Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
(…)jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić…
(…)jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”

Ks. J. Twardowski

Z głębokim smutkiem informujemy społeczność szkolną, że niespodziewanie zmarła pani pedagog Krystyna Tyka. Jej odejście to strata nie tylko dla naszej szkoły, ale także dla wszystkich uczniów, rodziców i pracowników.

Krystyna Tyka poświęciła wiele lat swojego życia edukacji i rozwojowi młodych umysłów. Jej oddanie, pasja i poświęcenie dla swojej pracy były inspiracją dla wielu. Zostanie zapamiętana nie tylko jako pedagog, nauczyciel, ale również jako przyjaciel i mentor dla wielu uczniów.

W tych trudnych chwilach nasze myśli i modlitwy są z rodziną Zmarłej . Wyrażamy głębokie kondolencje i pragniemy wyrazić nasze najszczersze współczucie w obliczu tej strasznej straty.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy, uczniowie