Pierwszy etap X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Pierwszy etap X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Pierwszy etap X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” rozstrzygnięty

28.11.2023 r. uczniowie klas technikum ekonomicznego wzięli udział w pierwszym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych edycja 2023/2024. Uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Dzięki udziałowi w Olimpiadzie  uczniowie mogli dowiedzieć się, czym jest system ubezpieczeń społecznych, jakie niesie korzyści i obowiązki. Wiedza ta w przyszłości pozwoli młodym ludziom podjąć słuszne decyzje dotyczące przyszłej ścieżki zawodowej, jest też niezbędna, aby podejmować racjonalne decyzje w życiu prywatnym.

Największą liczbę punktów uzyskały uczennice:

1) Katarzyna Grela, kl. 4 Tbe.

2) Michaela Tomeczek,kl. 4 Tbe

3) Julia Plottek, kl. 4 Tbe.

Zostały one zgłoszone do etapu wojewódzkiego.

Życzymy naszym zwycięzcom dalszych sukcesów!