Michaela Tomeczek- laureatką tegorocznej edycji konkursu na etapie regionalnym

Michaela Tomeczek- laureatką tegorocznej edycji konkursu na etapie regionalnym

W siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu przeprowadzono etap regionalny X edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych pod nazwą „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs odbył się dnia 7.02.2023 i uczestniczyło w nim 30 uczniów z terenu województwa opolskiego. Naszą Szkołę reprezentowały dwie uczennice Gabriela Laksy z klasy 4eT i Michaela Tomeczek z klasy 3tbe.

Zadaniem konkursowym było udzielenie odpowiedzi na pytania z testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów bhp, opracowanego przez Okręgową Komisję Konkursową. Test wiedzy składał się z 35 pytań. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 45 minut.

Michaela Tomeczek zajęła po dogrywce II miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu centralnego konkursu, który zostanie przeprowadzony przez Głównego Inspektora Pracy w Warszawie.

Gratulujemy dziewczynom, a Michaeli życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji!

mgr Halina Niedzielska- Gmyrek i mgr inż. Melania Wahl-Gerlich