Pokochaj swojego zwierzaka – podsumowanie

Pokochaj swojego zwierzaka – podsumowanie

Walentynkowa zabawa związana z naszymi domowymi zwierzętami dobiegła końca. Uczestnikom dziękujemy. Przysłaliście nam ogromną ilość zdjęć ze swoimi pupilami. Stwierdziliśmy jedno – nie ma większego znaczenia, czy na zdjęciu jest pies, kot, pająk, koń czy może krowa. Wszędzie widać Waszą miłość do tego zwierzęcia i to jest najważniejsze. Jesteście wrażliwymi, dobrymi ludźmi i to jest najważniejsze.
W konkursie „Pokochaj swojego zwierzaka” zostały nagrodzone trzy osoby. Są to trzy równoważne nagrody, O dwóch z nich(zdobycie największej ilości lajków na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE) decydowała cała społeczność szkolna. O trzeciej nagrodzie zadecydowało JURY w składzie: wicedyrektor szkoły p. Piotr Krebs, opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Aneta Nawizowska i nauczyciel bibliotekarz Izabela Truty.

Miło nam poinformować, że I miejsce zostało przyznane Annie Małodobrej – uczennicy klasy 3 Tż. Jury zachwyciło się autentycznością i radością, widoczną na jej zdjęciach. Ania i jej pupil, to prawdziwi przyjaciele, i to widać!

Dzięki Waszym głosom największym zwierzolubem szkolnego Facebooka został p. Dariusz Łoś, natomiast na INSTAGRAMIE największą ilość głosów otrzymało zdjęcie p. Piotra Krebsa.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, certyfikaty PRZYJACIELA ZWIERZĄT oraz gry planszowe. Za pieniądze przeznaczone na nagrody
(300 zł) zostaną zakupione najpotrzebniejsze rzeczy do schroniska dla zwierząt. Co to będzie, zadecyduje zwyciężczyni zabawy – Anna Małodobra.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę.