Praktyczny Konkurs Fryzjerski „EKOFRYZ”

Praktyczny Konkurs Fryzjerski „EKOFRYZ”

W dniu 20.04.2022r. po raz kolejny w Zespole Szkół nr 1  odbył się Szkolny Konkurs Fryzjerski, którego partnerem i fundatorem nagród był Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski. Była to już XII edycja imprezy cyklicznie organizowanej w naszej szkole, w tym roku pod hasłem: Ekofryz”. Zadaniem uczestników było wykonanie  fryzury na główce treningowej  oraz jej opisanie. Celem konkursu było propagowanie wiedzy i umiejętności fryzjerskich oraz wyrabianie postawy proekologicznej wśród młodzieży. Do zmagań przystąpiło  9 uczniów z naszej szkoły,  zarówno ze Szkoły Branżowej I stopnia, jak i Technikum Usług Fryzjerskich, wśród których wyłoniono zwycięzców:

  • I miejsce: Paulina Kostka – klasa 3Trf (Technikum Usług Fryzjerskich)
  • II miejsce: Emilia Czech – klasa 1fw (Szkoła Branżowa I stopnia)
  • III miejsce: Natalia Macanko – klasa 3fp (Szkoła Branżowa I stopnia)

Serdecznie gratulujemy laureatom!