Uroczyste podsumowanie XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Uroczyste podsumowanie XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 7 czerwca w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W spotkaniu wziął udział prodziekan Wydziału Budownictwa Politechniki Opolskiej dr hab. inż. Andrzej Marynowicz, profesor PO. Dla najlepszych uczestników i szkół naszego okręgu (obejmującego województwa dolnośląskie opolskie i częściowo śląskie) zostały wręczone dyplomy i nagrody. W imieniu reprezentacji naszej szkoły dyplomy i nagrodę odbierał   Oliwer Rum z klasy 3aT.

Przypomnijmy, że Oliwer Rum w XXXIV edycji  uzyskał tytuł LAUREATA OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH w Finale Centralnym Olimpiady, który odbył się w dniach 15 – 17 kwietnia  2021 r. w Gdańsku.