Wybitnie uzdolnieni

Nasi Olimpijczycy zostali zakwalifikowani i  zaproszeni do studiowania na Politechnice Wrocławskiej oraz do wzięcia udziału w specjalnym programie stypendialnym „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej”. Jest to pokłosie tryumfu naszych uczniów w Finale Centralnym XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, który odbył się w kwietniu br. w Białymstoku.

Historyczny sukces piłkarek Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich

We wtorek 25 kwietnia w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej trawiastej dziewcząt. W zawodach wzięły udział zwyciężczynie 4 półfinałów: Zespół Szkół Ekonomicznych z Brzegu, Zespół Szkół Ekonomicznych z Nysy, CKZiU ze Strzelec Opolskich oraz nasz Zespół Szkół nr 1. Turniej stał na wysokim poziomie, a drużyny prezentowały podobne umiejętności.

Drużyna ZS nr 1 wystąpiła w składzie:
(od prawej u góry) Ania Suchanek, Beata Marks, Daria Gach, Wiktoria Jasik, Magda Chromik, Ewelina Dworaczek, ( od prawej na dole) Edyta Gonsiorowska, Oliwia Magoń i Kasia Czartoryska, do drużyny należą również Magda Franecka, Edyta Bieńkowska oraz Dominika Świstek, opiekun Zbyszek Duchnowicz

Do Widzenia, Przyjaciele!

- Przed wami największy egzamin – egzamin z życia – tymi słowami 28 kwietnia 2017 roku żegnała tegorocznych maturzystów w Zespole Szkół nr 1 Pani Dyrektor Urszula Więcek.

„Dzień Otwarty” w Budowlance

Ponieważ wybór szkoły to często sprawa niezwykle trudna, 26 kwietnia 2017 roku Budowlanka po raz kolejny już zorganizowała dla uczniów szkół gimnazjalnych „Dzień Otwarty”, podczas którego chętni mogli zapoznać się z ofertą kształcenia w naszej szkole. Gimnazjaliści mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jakie kierunki zawodowe proponuje im Zespół Szkół nr 1, ale także poznać ich specyfikę.

„Dzień Przedsiębiorczości”

26 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy pierwszej technikum ekonomicznego brali udział w ogólnopolskim projekcie "Dzień przedsiębiorczości", którego organizatorem jest Młodzieżowa Fundacja Przedsiębiorczości .

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich