Ruszyły Matury!

Choć za oknami pogoda mało majowa, maturzyści właśnie rozpoczęli okres egzaminów maturalnych. Tradycyjnie zaczynamy od języka polskiego. W kolejnych dniach matematyka oraz języki obce. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wszystkich zdających!

Wybitnie uzdolnieni

Nasi Olimpijczycy zostali zakwalifikowani i  zaproszeni do studiowania na Politechnice Wrocławskiej oraz do wzięcia udziału w specjalnym programie stypendialnym „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej”. Jest to pokłosie tryumfu naszych uczniów w Finale Centralnym XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, który odbył się w kwietniu br. w Białymstoku.

Do Widzenia, Przyjaciele!

- Przed wami największy egzamin – egzamin z życia – tymi słowami 28 kwietnia 2017 roku żegnała tegorocznych maturzystów w Zespole Szkół nr 1 Pani Dyrektor Urszula Więcek.

„Dzień Przedsiębiorczości”

26 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy pierwszej technikum ekonomicznego brali udział w ogólnopolskim projekcie "Dzień przedsiębiorczości", którego organizatorem jest Młodzieżowa Fundacja Przedsiębiorczości .

Historyczny sukces piłkarek Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich

We wtorek 25 kwietnia w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej trawiastej dziewcząt. W zawodach wzięły udział zwyciężczynie 4 półfinałów: Zespół Szkół Ekonomicznych z Brzegu, Zespół Szkół Ekonomicznych z Nysy, CKZiU ze Strzelec Opolskich oraz nasz Zespół Szkół nr 1. Turniej stał na wysokim poziomie, a drużyny prezentowały podobne umiejętności.

Drużyna ZS nr 1 wystąpiła w składzie:
(od prawej u góry) Ania Suchanek, Beata Marks, Daria Gach, Wiktoria Jasik, Magda Chromik, Ewelina Dworaczek, ( od prawej na dole) Edyta Gonsiorowska, Oliwia Magoń i Kasia Czartoryska, do drużyny należą również Magda Franecka, Edyta Bieńkowska oraz Dominika Świstek, opiekun Zbyszek Duchnowicz

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich