20 maja uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przebywający na praktyce w ramach projektu "Dobre praktyki szansą na start i lepsze jutro" wyjechali na wycieczkę do Muzeum Techniki i Spectrum w Berlinie. Muzeum Techniki prezentuje wszystkie wynalazki związane z fotografią, filmem, transportem, i wszelakim przemysłem. W Spectrum można zobaczyć różne samochody, telefony oraz przeprowadzić doświadczenia fizyczne. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta na Aleksanderplatz.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich