Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym

W czwartek 8 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym. Wśród dziewcząt nie miała sobie równych Magda Marek z klasy 1eT, która została Mistrzynią Powiatu. IV miejsce zajęła Kasia Biegun z klasy 3f, a tuż za nią Julia Hampf z kl. 1 eT. Wszystkie dziewczyny wywalczyły awans do Półfinału Mistrzostw Województwa. "Budowlankę" reprezentowali również Jonas Frohs i Paweł Golisz z kl. 1, a także Rafał Bażowski z 3aT sklasyfikowani na miejscach 9-14.

Bezkonkurencyjny był Michał Cież, w całym turnieju stracił tylko seta. On także będzie reprezentował Naszą Szkołę w Półfinale Mistrzostw Województwa, który odbędzie się w Kędzierzynie- Koźlu na hali przy Al. Jana Pawła II 12 lutego.

Gratulacje i powodzenia! opiekun Zbyszek Duchnowicz

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich