SPOTKAJMY SIĘ, JAK ZA DAWNYCH LAT…..

Mija właśnie dziewiąty rok od II Zjazdu Absolwentów Technikum Budowlanego i dziewiętnasty rok od pierwszego spotkania w gronie absolwentów tego kierunku, który jest jednym z wielu, w jakich kształci się uczniów w obecnym Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie – Koźlu. Zarówno podczas pierwszego Zjazdu (czerwiec 1999) jak i drugiego (październik 2009) panowała wspaniała atmosfera i miały miejsce niezapomniane przeżycia, związane ze spotkaniami po latach. Mimo siwego włosa, jaki pojawił się na skroniach wielu absolwentów i różnych życiowych doświadczeń, znowu mogli się oni poczuć jak nastolatki w szkolnej ławce. Jakże miło i szczerze witaliśmy się wzajemnie z sobą, a także z naszymi Profesorami, którzy również byli wzruszeni tą wyjątkową chwilą. Wielu z nich zostawiło tu przecież sporo lat swojego życia, próbując z pasją realizować swoje marzenia i przekazywać  swoją wiedzę i doświadczenie młodym ludziom. Te chwile spotkań to wielkie wzruszenia, wiele wspomnień, odnowione przyjaźnie i niezapomniane chwile, które pozostają  w pamięci na wiele lat.

UWAGA! ZJAZD ABSOLWENTÓW

Komitet Organizacyjny III Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół nr1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu informuje, że 05 października 2019r odbędzie się III Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do regularnego odwiedzania strony internetowej szkoły: www.zs1.edu.pl, gdzie zamieszczane będą bieżące informacje dla uczestników tego spotkania. W przyszłości otworzymy również forum dyskusyjne dla absolwentów.

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich