Finał Centralny Olimpiady Wiedzy I Umiejętności Budowlanych - Zielona Góra

W dniach 12 - 14 kwietnia  2018 r. w Zielonej Górze  odbył się  Finał Centralny XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.  W zawodach centralnych (III stopnia) wzięło udział 82 uczniów z 41 szkół – techników budowlanych – z całego kraju, wyłonionych w wyniku zawodów w 12 okręgach (łącznie w tej edycji Olimpiady w zawodach okręgowych wzięło udział 678  uczniów ze 160 szkół). Miło nam poinformować, że wśród najlepszych znalazł się reprezentant  Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu MARTIN GABOR  (z klasy 4aT), który zdobył tytuł FINALISTY ZAWODÓW CENTRALNYCH OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH. Tytuł Finalisty jest jednocześnie przepustką -  indeksem na kierunek budownictwo na dowolnie wybranej Uczelni w kraju.

W swoim dorobku nasza szkoła posiada już kilkunastu laureatów, finalistów i uczestników finałów centralnych.

Opiekun:  mgr inż. Zbigniew Romik.