Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października uroczystym spotkaniem w miłym gronie, uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Nie zabrakło gości ze Starostwa i nauczycieli emerytowanych. Głos zabrali: Pan Starosta Józef Gisman, Pani Kierownik Aurelia Stępień, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Zgrzebniok oraz Pani Dyrektor Urszula Więcek. Część oficjalną wieńczyło wręczenie Nagród Dyrektora i listów gratulacyjnych dla nauczycieli i pracowników szkoły. Warto dodać, że w tym roku Pani Anna Księżyk otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy! Pyszny poczęstunek umiliły występy młodzieży, która pod opieką pań: Katarzyny Stelmach-Basa i Eweliny Kowaś- przygotowała koncert szkolnych talentów. Było śpiewnie, tanecznie, instrumentalnie i zjawiskowo.

 
 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich