Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października uroczystym spotkaniem w miłym gronie, uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Nie zabrakło gości ze Starostwa i nauczycieli emerytowanych. Głos zabrali: Pan Starosta Józef Gisman, Pani Kierownik Aurelia Stępień, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Zgrzebniok oraz Pani Dyrektor Urszula Więcek. Część oficjalną wieńczyło wręczenie Nagród Dyrektora i listów gratulacyjnych dla nauczycieli i pracowników szkoły. Warto dodać, że w tym roku Pani Anna Księżyk otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy! Pyszny poczęstunek umiliły występy młodzieży, która pod opieką pań: Katarzyny Stelmach-Basa i Eweliny Kowaś- przygotowała koncert szkolnych talentów. Było śpiewnie, tanecznie, instrumentalnie i zjawiskowo.