Niech żyje bal…

W tym roku już po raz kolejny podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej zorganizowali bal karnawałowy, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez zaprzyjaźnionych „sąsiadów”. Tradycją jest również , iż uczniowie klas fryzjerskich zajmują się stylizacją fryzur uczestników w/w balu. W związku z powyższym dnia 08.02.2018 r uczennice klasy 2fj tworzyły  fantazyjne upięcia oraz  wykwintne loki i koki dla uczestników balu . Wdzięczność i radość na twarzach uczestników stylizacji fryzur…bezcenna

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich