Listy zdających na egzaminy ustne

UWAGA!

Podana godzina rozpoczęcia egzaminu dla każdego zdającego jest orientacyjna. Na egzamin należy przybyć z wyprzedzeniem. Przed wejściem na egzamin należy okazać dowód osobisty.

POBIERZ - spakowane w ZIP

Oznaczenia klas na egzaminie maturalnym

• KLASA 4aT –  A
  • KLASA 4cT –  B
  • KLASA 4dT –  C
  • KLASA 4eT –  D
  • KLASA 4lT –   E
  • KLASA 4elT - F
  • Absolwenci z lat ubiegłych – 1

Oznaczenie jest potrzebne do podania kodu zdającego na arkuszu egzaminacyjnym składającego się z oznaczenia literowego oraz numeru z dziennika np. A01; E10 itd. Kod znajduje się na naklejce.

Deklaracja maturalna ostateczna

Drodzy Maturzyści! Przypominam, że termin złożenia deklaracji ostatecznej mija 7 lutego 2017r. Po tym terminie nie będzie już możliwości dokonywania zmian w deklaracji. W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej z dniem 8 lutego 2017r. deklaracja wstępna staje się deklaracją ostateczną.

Szkolenie dla maturzystów!

Szkolenie odbędzie się 19.09.2016r. (poniedziałek) na 3 lekcji w auli. Obecność obowiązkowa!