Finał Centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – Białystok 2017

W dniach 6 - 8 kwietnia  2017 r. w Białymstoku  odbyły się  zawody centralne XXX Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.  W zawodach centralnych (III stopnia) wzięło udział 90 uczniów z 49 szkół – techników budowlanych – z całego kraju, wyłonionych w wyniku zawodów w 12 okręgach  (w zawodach okręgowych wzięło udział 645 uczniów - natomiast łącznie w tej edycji Olimpiady wzięło udział łącznie 2795 uczniów ze 158 szkół).

Wielki sukces! Zawody Okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 4 marca 2016 r. w Opolu, na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej odbyły się Zawody Okręgowe XXX Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Do zawodów zostało zakwalifikowanych  5 uczniów z 13 szkół – techników budowlanych -  województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.