„Kultura Bezpieczeństwa” – Certyfikat dla Zespołu Szkół Nr 1

Nasza szkoła w roku szkolnym 2016/2017 wzięła udział w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy Oddział Okręgowy w Opolu. Celem programu była popularyzacja wiedzy dotycząca przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Udział w projekcie „Tu nie chodzi o jedzenie”

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu uczestniczy w projekcie „Tu nie chodzi o jedzenie”, organizowanym przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Akademia CISCO

W Naszej szkole funkcjonuje Lokalna Akademia CISCO. Każdy uczeń może bezpłatnie uczestniczyć w kursie i otrzymać oficjalny międzynarodowy certyfikat poświadczający umiejętności komputerowe.

Zapraszamy chętnych uczniów zainteresowanych zagadnieniami informatycznymi do uczestnictwa. Wszystkie informacje na temat akademii uzyskacie w sali 308 (prof. Andrzej Wilczek) od wtorku do piątku.

 

Sukces zespołu „Budowlanka”

W dniu 24.10.2017r. odbyły się eliminacje Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej. ZS nr 1 reprezentował zespół BUDOWLANKA. Nasza młodzież zaprezentowała się najlepiej spośród szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu, zdobywając pierwsze miejsce. 14 listopada będzie reprezentować Powiat Kędzierzyńsko – Kozielski  w Konkursie Pieśni Patriotycznej na szczeblu wojewódzkim w Opolu.

Zawsze warto pomagać.

W miesiącu październiku uczniowie naszej szkoły, działający w charakterze wolontariuszy w Klubie Aktywnych, wsparli swoją pomocą dwie duże imprezy, których współorganizatorem był Hufiec Pracy w Kędzierzynie – Koźlu.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich