"Budowlanka" też czyta "Wesele"

5 września 2017 r. o godz. 12.00 uczniowie klasy 3 lT wraz z nauczycielami brali udział w akcji NARODOWE CZYTANIE 2017. Wydarzenie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie spotkali się przedstawiciele najważniejszych instytucji Kędzierzyna-Koźla, dziennikarze lokalnych mediów oraz uczniowie, czytając "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.

Szkoła łączy wszystkich!

Pod takim hasłem spotkaliśmy się dziś wszyscy – nauczyciele i uczniowie - na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego w Budowlance. O godzinie 8 rano, na szkolnym boisku uczniów klas promocyjnych oraz pierwsze klasy szkoły branżowej przywitała Pani Dyrektor Urszula Więcek oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Jednak dzień ten był wyjątkowy nie tylko dlatego, że naukę rozpoczynamy w tym roku dopiero czwartego września, ale również z tego powodu, że Nasza Szkoła była dziś gospodarzem oficjalnej Powiatowej Inauguracji Roku Szkolnego 2017/2018.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich