Ogólnopolski Tydzień Kariery

Dnia 18 października 2017r. klasy pierwsze i trzecie technikum ekonomicznego wzięły udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery na Opolszczyźnie, który zorganizowała Politechnika Opolska. Uczniowie wzięli udział w zajęciach i warsztatach łączących elementy ekonomii i marketingu.

"Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro"- zakończenie projektu

W Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu przez cały tydzień (od 27 listopada) będziemy obchodzić zakończenie projektu "Dobre praktyki szansą na dobry start i lepsze jutro" realizowanego w ramach programu PO WER finansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Chcemy aby te dni były dla naszych uczniów szansą na przekazanie zdobytych umiejętności a dla absolwentów biorących udział w projekcie okazją na odwiedzenie szkoły.

 

Zapraszamy!!!

„Kultura Bezpieczeństwa” – Certyfikat dla Zespołu Szkół Nr 1

Nasza szkoła w roku szkolnym 2016/2017 wzięła udział w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy Oddział Okręgowy w Opolu. Celem programu była popularyzacja wiedzy dotycząca przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Udział w projekcie „Tu nie chodzi o jedzenie”

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie-Koźlu uczestniczy w projekcie „Tu nie chodzi o jedzenie”, organizowanym przez Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania.

Akademia CISCO

W Naszej szkole funkcjonuje Lokalna Akademia CISCO. Każdy uczeń może bezpłatnie uczestniczyć w kursie i otrzymać oficjalny międzynarodowy certyfikat poświadczający umiejętności komputerowe.

Zapraszamy chętnych uczniów zainteresowanych zagadnieniami informatycznymi do uczestnictwa. Wszystkie informacje na temat akademii uzyskacie w sali 308 (prof. Andrzej Wilczek) od wtorku do piątku.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich