Dnia 23 kwietnia, w słoneczną– wbrew zapowiedziom meteorologów – sobotę  odbył się I Bieg po Zdrowie organizowany przez naszą szkołę.

Na starcie stanęło ok. 200 osób – dzieci i dorosłych, którzy przyjechali do naszego miasta między innymi z Częstochowy, Gliwic oraz Rybnika. Oczywiście największą grupę startujących byli mieszkańcy powiatu kędzierzyńsko – kozielskiego. Rano w zawodach brały udział dzieci. Bieg główny na dystansie 5 km. rozpoczął się o godz. 12.00.  Wygrał  go Rałał Kołodziej, II miejsce zajął Rafał Gonsior, a III Sebastian Laskowski. Wśród kobiet I miejsce zajęła Elżbieta Lewicka, II miejsce Dominika Sobotka, a III Iwona Kurc. W kategorii Nordic Walking zwyciężyli Leszek Mielcarek i Stanisława Zyznawska – Sitko.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal ufundowany przez Starostwo Powiatowe oraz świeżo upieczoną przez naszych uczniów drożdżówkę. Najlepszym wręczono dyplomy, puchary oraz upominki ufundowane przez INFINITI FITNESS oraz Salę Zabaw Arcadię.

 

 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich