Dnia 24.11.2017 r. w ramach projektu „Dbajmy o siebie…” uczniowie kl. II F,  działający w Klubie Aktywnych, przeprowadzili zajęcia dla dzieci z najstarszej grupy wiekowej Publicznego Przedszkola nr 14 w Kędzierzynie – Koźlu. Pogadance dotyczącej dbania o zdrowie i higienę towarzyszyły zagadki i zabawy tematyczne oraz fryzjerski konkurs plastyczny z nagrodami.

Na zakończenie spotkania młodzież wykonała przedszkolakom ciekawe upięcia i kolorowe fryzury. Projekt dofinansowany jest ze środków Miasta - Gminy Kędzierzyn – Koźle.

Uczniowie o szkole: