X Konkurs Fryzjerski w Budowlance!

8 marca 2019 roku w Dzień Kobiet odbył się w naszej szkole X jubileuszowy Praktyczny  Konkurs Fryzjerski, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Między zimą a wiosną”. W zmaganiach brali udział uczniowie klas fryzjerskich Szkoły Branzowej oraz Technikum Usług Fryzjerskich. Konkurs szkolny był jednocześnie eliminacjami do Międzynarodowego Konkursu Fryzjerskiego , który odbędzie się 13.03.2019 w Zespole Szkół Zawodowych w Opolu. Zadaniem uczestników była stylizacja fryzury jak i całej sylwetki wykonana na modelu bądź modelce dobranej wedle własnego wyboru.Czas pracy zawodników wynosił 120 minut. Technika pracy była dowolna, dozwolone było zastosowanie wszelkiego rodzaju deczepek, dopinek, ozdób do włosów.

Jury w składzie:

Przewodnicząca –Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 - Pani Urszula Więcek,

Pani Magdalena Kapelan - właścicielka salonów fryzjerskich Hair Club Gaya,

Pan Szymon Bugiel - właściciel Instytutu Urody,edukator, specjalista medycyny estetycznej,

Pan Paweł Franciszkiewicz - właściciel Salonu Urody Diamonds

przyznało nagrody i ustaliło kolejność miejsc na podium:

I miejsce-Wiktoria Franecka z klasy 3fj,

II miejsce-Michaela Gajda z klasy 2fl,

III miejsce-Patrycja Ceda z klasy 1mfT.

Grono pedagogiczne przyznało nagrodę publiczności, która trafiła do Wiktorii Franeckiej.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu oraz Hurtownię Fryzjerską Faro w Opolu. Serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia za rok.