XII - Miejskie Obchody Dni Seniora

Integracja międzypokoleniowa. 09 Maja Dzień Aktywności Ruchowej . Już kolejny raz uczniowie ZS nr 1 biorą udział w Obchodach Dnia Seniora. Celem tego przedsięwzięcia jest podkreślenie potencjału i aktywności seniorów, ich  wyjątkowego miejsca w społeczeństwie i rodzinie. W ramach XII Dni Seniora odbyło się szereg wydarzeń dedykowanych najstarszym mieszkańcom naszego miasta. Jednym z nich był Dzień Aktywności Ruchowej. Uczniowie ZS nr 1 wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali i zorganizowali wiele konkurencji( kalambury, jaka to melodia, tytuły filmów, rebusy, krzyżówki, nauka gry w Uno) które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wszystkim uczniom dziękujemy za bardzo duże zaangażowanie, wysoką kulturę osobistą i empatię.

Ewa Głąbikowska

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich