"Książka nas łączy"

Na całym świecie październik obchodzony jest jako MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych. W roku 2017 odbya się on pod hasłem "Książka nas łączy". W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nasza biblioteka zaprasza w poniedziałek 9 października na akcję "SŁODKIE WYPOŻYCZENIE". Przyjdż! Wypożycz książkę, a czekają Cię słodkie ( i nie tylko ) NIESPODZIANKI !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich