Poezja o poranku

6 października 2017 roku w auli szkoły zgromadziła się grupa miłośników poezji, aby wziąć udział w szkolnym etapie Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy prezentowali twórczość Adama Mickiewicza, który jest poetą tegorocznej edycji konkursu. Nagrodę publiczności i I miejsce jednogłośnie zajął Kamil Jampolec z klasy 3aT. W konkursie powiatowym naszą szkołę będą reprezentować też Klaudia Pytlik i Damian Groeger. Klasie 3aT gratulujemy artystycznych talentów! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wniesienie lirycznego akcentu w szary październikowy poranek!

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich