I miejsce ex-aequo w konkursie plastycznym dla Nikoli Suchanek

Po raz czwarty został zorganizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Festiwal Praw Człowieka. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Prawa dziecka w obliczu konfliktu zbrojnego”. Jedną z kategorii festiwalu jest konkurs plastyczny na najlepszy plakat.

Z radością przyjęliśmy informację, w ostatni dzień roku szkolnego, iż praca naszej uczennicy – Nikoli Suchanek (kl. 2 aT) zdobyła pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!!!

Anna Plonka

koordynator festiwalu w ZS1

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich