Szkolny konkurs florystyczny

5 kwietnia 2017 roku został zorganizowany szkolny konkurs florystyczny, gdzie uczestnicy wykonywali kompozycje Wielkanocne. Wykazali się oni pomysłowością oraz znajomością warsztatu florystycznego co zaowocowało ciekawymi, pięknymi i inspirującymi pracami. Gratulujemy.

"Od kucharza do technologa żywności"

29 marca 2017 uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie -Koźlu wyjechali na wycieczkę przedmiotową do Politechniki Opolskiej do katedry technologii żywności i żywienia człowieka. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie z dietetyki, z wykorzystania ciekłego azotu w chłodnictwie oraz warsztatach kulinarnych. Wizyta na uczelni była okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną politechniki. Absolwenci technikum żywienia i usług gastronomicznych mogą kontynuować naukę na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka oraz innych kierunkach oferowanych przez Politechnikę Opolską.

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich