W poniedziałek 28 maja na stadionie sportowym "Kuźniczki" odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej. Nasza para Beniamin Budzich i Wiktor Pańków wygrała z ZSTiO Azoty 21:18, z Żeglugą 21:14 i z II Liceum Ogólnokształcącym 21:17. W ostatnim meczu nasi zawodnicy walczyli z drużyną z I LO w składzie, których znajdował się medalista Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej. Chłopcy podjęli walkę jednak przegrali 14:21. Mimo to zajęli drugie miejsce i awansowali do Mistrzostw Województwa, które odbędą się już 5 czerwca w naszym mieście.
Gratulujemy!
 

Uczniowie o szkole:

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich