II miejsce w województwie siatkarzy plażowych!

Dnia 5 czerwca na stadionie sportowym Kuźniczka w Kędzierzynie- Koźlu odbyły się Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej chłopców. Nasza para: Beniamin Budzich i Wiktor Pańków, wygrała z parą ze Strzelec Opolskich w stosunku 2:0, po czym po wyrównanej walce ograli pierwszy zespół z Nysy  2:1. W półfinale zmierzyli się z drugim zespołem z Nysy, wygrali 15:9 i 15:7! Pozstał wielki finał, w którym nie udało się wygrać z faworytami z I LO z Kędzierzyna- Koźla. Brawo chłopaki! Za rok walczymy o zwycięstwo :)

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich