Spotkanie w Opolskim Budowlanym Centrum Biznesu

Dnia 5 grudnia 2016 uczniowie klasy 2 LT uczestniczyli w spotkaniu, zorganizowanym w Opolskim Budowlanym Centrum Biznesu w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy. Spotkanie zorganizowane w formie prelekcji w której uczestniczyli między innymi: przedstawiciel Opolskiego Zrzeszenia Przewoźników Drogowych oraz przedstawiciele firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych z obszaru całego województwa opolskiego. Poruszano problem braków kadrowych w tych firmach oraz przedstawiano ofertę zatrudnienia. Uczniowie mogli również zapoznać się ze specyfiką branży transportowej w naszym regionie, a także przewozach międzynarodowych.