Dnia 5 grudnia 2016 uczniowie klasy 2 LT uczestniczyli w spotkaniu, zorganizowanym w Opolskim Budowlanym Centrum Biznesu w ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe Bliżej Rynku Pracy. Spotkanie zorganizowane w formie prelekcji w której uczestniczyli między innymi: przedstawiciel Opolskiego Zrzeszenia Przewoźników Drogowych oraz przedstawiciele firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych z obszaru całego województwa opolskiego. Poruszano problem braków kadrowych w tych firmach oraz przedstawiano ofertę zatrudnienia. Uczniowie mogli również zapoznać się ze specyfiką branży transportowej w naszym regionie, a także przewozach międzynarodowych.

 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich