WCIĄŻ SŁYSZĘ MUZYKĘ, WIĘC TAŃCZĘ

Łukasza Michalaka zna w naszej szkole każdy... Wciąż wybija rytm, jakby muzyka dla niego nigdy nie milkła... Kocha tańczyć. Pasjonuje go taniec zwany ulicznym, który wymaga od tancerza niezwykłej koordynacji ruchów. Aby stać się dobrym w tej dziedzinie, należy również opanować podstawy tańca klasycznego. To świetny sposób, aby spożytkować energię. Taniec to także zabawa, która po prostu uszczęśliwia. Za nieprzeciętną sprawnością ruchową Łukasza stoją jednak godziny poświęcone na trening, na ćwiczenia akrobowe i siłowe. "Mam wiele różnych pasji, ale taniec jest czymś, w czym mogę najpełniej wyrażać siebie" – mówi Łukasz.
 

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich