Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim

W ubiegłym tygodniu odbyły się dwa Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w zawodzie fryzjer” i „Sprawny w zawodzie kucharz” zorganizowane przez Komendę Główną Hufców Pracy.  Do konkursów przystąpiła młodzież z całej Polski, zwycięzcy wojewódzkich etapów konkursów zawodowych, będący uczniami ostatnich klas szkół zawodowych. Oba ogólnopolskie etapy składały się z dwóch części: testu wiedzy oraz sprawdzianu praktycznych umiejętności zawodowych, składającego się z kilku zadań. Miło nam poinformować, że Ewelina Alker uczennica kl. III f zajęła pierwsze miejsce  w ogólnopolskim konkursie, a uczniowie kl. III ek Damian Jendrusz i Patryk Koletzko uplasowali się na miejscu siódmym.

Serdecznie gratulujemy.