100 na 100 w bibliotece

Miło mi poinformować, że nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się o ANTOLOGIĘ KOMIKSU NA STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Książka ta przejdzie do historii gatunku, gdyż w jej tworzeniu po raz pierwszy spotkali się w jednej publikacji mistrzowie pióra i ołówka: dr Wojciech Birek, prof. Jerzy Bralczyk, Henryk "Papcio Chmiel" Chmielewski, Zbigniew Kasprzak, prof. Jerzy Kochanowski, Tomasz Kołodziejczak, prof. Janusz Morbitzer i wielu innych.

Jest to komiksowy hołd na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę wydany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Wybitni rysownicy, scenarzyści, naukowcy, publicyści i eksperci połączyli siły i stworzyli dzieło na niarę odzyskania niepodległości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą publikacją.

Izabela Truty

Kontakt z nami:

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich
ul. Skarbowa 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

tel. (77) 4825950
fax. (77) 4825950

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do IODO:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe:

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich